/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

Dařilo se i přes léto

V průběhu léta jsme vám přinesli článek bilancující prvních šest měsíců letošního roku. Nyní se podíváme na bilanci za letní měsíce červen a červenec a začátek září.

Hned na začátku léta se podařil double v Deauville, kde vyhráli v jeden den Troizilet a Pardon My French. Ve Vichy zase vyhrál Risk Major a Ignacius Reilly získal umístění v listed. Dále vyhrála dvouletá Fraga, kterou nyní čeká start v Ceně Zimní královny. V srpnu potom dosáhl dalšího velkého úspěchu Nagano Gold, když skončil po nepříznivém průběhu třetí v Gr.2 dostihu o 200 000 euro v Deauville! V poslední srpnový den navíc přidala vítězství v největším sprinterském dostihu u nás Sweeticon a ze třetího místa ji navíc jistil Beau Massagot.

Začátek září nezůstal pozadu, když Ramssio zdemoloval konkurenci v St.Leger vítězstvím o 10 délek! Dobře se prezentoval i Államfö, který získal druhé místo v Gd2 dostihu v Maďarsku.

Opět musíme zopakovat, že všechny tyto výsledky by nebyly možné bez našich partnerů, majitelů a celého týmu Luka racing. Nesmíme také opomenout prostředí, ve kterém trénujeme a poděkovat místním obyvatelům v okolí Čížové za podporu a ohleduplnost, se kterou k nám přistupují. Dále musíme zmínit kvalitu přepravy zejména na delší vzdálenosti, kterou jsme dostali na vynikající úroveň díky přepravníkům Theault od centrumprivesu.cz. Theault Switch je zcela nový model pro rok 2019 s unikátním patentovaným systémem, který umožňuje změny prostoru pro koně, podle toho jak každému koni vyhovuje. Celkově přepravníky značky Theault jsou světová špička, a jedná se tak o výrazný kvalitativní posun oproti přepravníkům firmy Paragan, které jsme používali dosud. Neméně důležitou roli hrají další partneři jako GM electronic, Equistro a Medici – H a jejich přístroj equiultrasound. Velké poděkování za důvěru a dlouhodobou spolupráci patří všem majitelům a skvělému týmu Luka racing. Děkujeme všem za důvěru!

V rámci 10 letého výročí Lukaracing se již velmi blíží vydání knihy, ve které jsou shrnuty veškeré zásadní okamžiky a zlomy v trenérské kariéře Václava Luky. Tuto knihu si budete moct zakoupit již příští víkend ve Velké Chuchli, kde se uskuteční již pátý ročník Evropského poháru žokejů. Nenechte si ujít tuto jedinečnou akci. Tento rok se např. představí jeden z nejlepších světových žokejů Ch.Soumillon. Z našeho střediska bude na startu mnoho koní, a budete mít též poslední možnost vidět na dráze šampiona Wireless, který absolvuje poslední start před odchodem do chovu!

Sdílet