/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

Den otevřených dveří 2019 se velmi vydařil

V sobotu 30.3.2019 proběhl tradiční den otevřených dveří v našem středisku. Středisko bylo otevřeno od 10:00 hod. do 15:00 hod. Zájem široké veřejnosti byl i díky krásnému počasí obrovský, takže naše středisko navštívilo přes 500 lidí. Někteří dorazili i ze vzdálených koutů naší republiky a i ze zahraničí.

Návštěvníky zaujala především ukázka tréninku, krmení a ošetřování koní a dále ukázka kování. Nechybělo samozřejmě ani předvedení koňských hvězd jako Wireless nebo Rousse či možnost svezení dětí i dospělých na koni.

Díky početné návštěvě panovala skvělá nálada, kterou si zúčastnění mohli ještě zpříjemnit občerstvením. Návštěvníci položili trenérovi mnoho dotazů a dozvěděli se tak spoustu zajímavostí o chodu střediska, zákulisí dostihů, nebo jednotlivých koních v tréninku.

Proběhla též prezentace připravované knihy o deseti letech Luka racing z pera Martina Cápa, která návštěvníky velmi zaujala.

Den otevřených dveří zároveň umožnil podívat se na koně, které si můžou soutěžící vybrat do již desátého ročníku honorované soutěže LUKA racing STARS! (www.lukaracingstars.cz) Poslední možnost registrace do této soutěže je 31.3.2019 do půlnoci. Všem, kteří si k nám našli cestu, děkujeme za účast a těšíme se na setkání na dostizích nebo na dalším dni otevřených dveří v příštím roce.

 

Tým Lukaracing

Sdílet