/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

Několik výborných umístění

Několik výborných umístění získali naši svěřenci v posledních dnech. V neděli se přiblížili metě blacktype Nagano Gold a zejména Azov, kterému třetí místo v listed uniklo jen o hlavu. Za čtvrté místo v listed v Chantilly inkasuje okolo 8500 euro. Předvedl tak nejlepší životní výkon a získal rating přes 100 liber, což je hranice minimálně Evropské špičky. Nagano Gold skončil pátý v gr.2 dostihu a bere 4550 euro. Skončil jen tři délky od možná nejlepšího staršího vytrvalce Evropy In Swoop.

V Bratislavě předvedl vynikající výkon Markoni Lp, který skončil třetí ve Velké ceně Slovenska a porazil například grupového vítěze Subway Dancera. Třetí místo a podobný výkon předvedl i Ophelia´s Aidan v dostihu na 1800 metrů. Dotace získali v Bratislavě i pátá Muguruza a šestá Syrenka, která bohužel utrpěla zranění v průbehu dostihu.

O den dříve v Praze potvrdil Derby ambice Global Man, který získal čtvrté místo v hlavní předzkoušce, když navíc nosil více kilo než první tři. Dotaci získala v Praze i Tarawera.

Sdílet