/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

O víkendu Gr.1 i klasika

O tomto víkendu nás čeká několik velkých dostihů. V sobotu startuje čtveřice koní v Chantilly. Těžký úkol čeká na Has D´Emru, který startuje v listed dostihu na 1000 metrů. Čeká ho 10 soupeřů. Has D´Emra má z nich nejnižší handicap, takže může jen překvapit. Prvními startujícími budou v sobotu v 17:17 hod. Rousse a Fort Templier, kteří míří do velmi dobře obsazeného dostihu na 2000 metrů. Naopak posledním startujícím bude ve 21:15 Rosa Alpina.

V neděli pak startuje hned 12 našich svěřenců v Praze. Do hlavního dostuhu dne Velké jarní ceny míří Markoni LP a Fraga. Hned v prvním dostihu dne, který startuje již ve 12:10 se představí Agneska a Solemeena. V dalším dostihu na 1200 metrů startuje Aniela a Nachtswaermer. V dostihu na 1800 metrů se poprvé v ČR představí duo Veakalto a Betting Tip. Ve druhém nejvýznamějším dostihu dně Velké květnové startuje Rabbit Havana. V posledním dostihu dne se potom představí trojice Miss Latvia, Dasa In a Yank.

V neděli startuje i Nagano Gold. Čeká ho dostih nejvyšší světové kategorie Gr.1 Grand Prix De Saint Cloud! Dotace dostihu je i po výrazném snížení stále zajímavá a činí 240 000 euro. Start dostihu je v 15:50. Na Nagana čekají čtyři velmi kvalitní soupeři.

Sdílet