/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

První polovina sezóny byla pro Luka racing velmi úspěšná

 

Spolupráce se značkou Equistro pokračuje

  • V minulých týdnech jsme se domluvili na další spolupráci se značkou Equistro, která vyrábí krmné doplňky pro koně. Jejich produkty používáme desátým rokem od samého začátku Lukaracing. Všechny naše úspěchy jsou tak spojeny i s touto značkou. Krmné doplňky Equistro patří ke světové špičce a tím zapadají do naší filozofie, kdy neustále klademe maximální důraz na individuální přístup ke každému koni a naším cílem je udělat vše pro celkové zdokonalení a rozvinutí talentu našich svěřenců.

První polovina sezóny byla pro Luka racing velmi úspěšná

  • První pololetí je za námi a tedy je čas na malé bilancování. Za prvních šest měsíců se nám podařilo zvítězit nejen v Čechách a na Slovensku, ale také ve Francii. U nás získal Ignacius Reilly klasický triumf ve Velké jarní a navázal třetím místem v Derby. Dobře si vede v klasickém ročníku také Ramssio, který skončil v Derby čtvrtý, a již v předzkoušce Derby se umístil na třetím místě. Svoji třídu potvrdil i na francouzské půdě, kdy se v Deauville umístil na třetím místě ve velmi kvalitně obsazeném dostihu.  Dalšími triumfy přispěli Premier Lion ve Zlatém Poháru a Zock mostecké Ceně jezdectví.
  • Výborně se dařilo i v Bratislavě, kde jsme v rámci prestižního Turf gala získali tři vítězství v listed a graded dostizích, a tímto jsme pokořili jeden z dalších milníků.
  • Hodnotný výsledek se podařil i tříletému Államfovi v Maďarsku, kde skončil druhý v hlavní předzkoušce Derby.
  • Z výsledků je patrné, že naši svěřenci drží formu po celý rok. K tomu kromě kvalitního tréninku přispívá i optimální výživa díky přípravkům Equistro. Hned 02.01. získal historicky nejrychlejší vítězství v novém roce Nine ou Four, který vyhrál v Deauville. Ve Francii se taktéž neztratili další koně jakož v listed umístěný Pardon My French, Risk Major, Rousse, Fort Tepmlier a Troizilet.
  • Nagano Gold získal v Longchamp další listed vítězství na které následně, navázal třetím místem v Gr.3 a své kvality korunoval v Gr.2 dostihu při mítinku Royal Ascot, kde se ,,smůlou,, skončil druhý.
  • Velkým úspěchem je i pořadí našich svěřenců v žebříčku hodnocení koní v českém tréninku dle zisku, ve kterém mezi tříletými máme v první desítce celkem 4 koně a mezi staršími v první patnáctce celkem 9 koní.
  • V rámci 10 letého výročí Lukaracing se již blíží vydání knihy, ve které jsou shrnuty veškeré zásadní okamžiky a zlomy v trenérské kariéře Václava Luky.

Velké díky všem zúčastněným

  • Všechny tyto výsledky by nebyly možné bez našich partnerů, majitelů a celého týmu Luka racing. Nesmíme také opomenout prostředí, ve kterém trénujeme a poděkovat místním obyvatelům v okolí Čížové za podporu a ohleduplnost, se kterou k nám přistupují. Dále musíme zmínit kvalitu přepravy zejména na delší vzdálenosti, kterou jsme dostali na vynikající úroveň díky přepravníkům Theault. Neméně důležitou roli hrají další partneři jako GM electronic a Medici – H a jejich přístroj equiultrasound. Velké poděkování za důvěru a dlouhodobou spolupráci patří všem majitelům a skvělému týmu Luka racing. Děkujeme všem za důvěru!

Sdílet