/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

Staňte se členy našeho syndikátu

Po delší době opět nabízíme volné podíly v našem syndikátu Luka racing.

Nabízíme vám tedy možnost stát se členem syndikátu v našem středisku Luka racing. Majitelství dostihového koně již dnes není jen pro horních deset tisíc a bohaté lidi vůbec. Dnes se  Majitelem dostihového koně můžete stát i v případě, že si nemůžete dovolit vynaložit statisíce korun na jeho pořízení a provoz. Řešením je náš syndikát, ve kterém se o náklady na plnokrevníka dělíte s větším počtem zájemců.

V zemích s dostihovým průmyslem jsou podobná uskupení běžnou součástí dostihového provozu. Sdílená radost je dvojitou radostí a také neúspěchy, nedílná součást každého sportu, se ve více lidech lépe snášejí. Členství v majitelském společenství je unikátní možností, jak nahlédnout za kulisy turfu a pochopit mechanismy této fascinující disciplíny. Potěšení z dostihů se neměří počtem vyhraných vavřínů, nýbrž silou získaných zážitků!

Naším cílem je od počátku vytvořit syndikát s větším počtem členů, kteří budou vlastnit menší podíly, a tedy umožní stát se spolumajitelem stáje za zlomek nákladů. Díky pronájmu, který je mnohem levnější než koupě koně, se podařilo minimalizovat náklady. Pro rok 2018 bude opět za syndikát startovat spolehlivý Alfa Wolf, který výborně splňuje kritéria koně pro syndikát.

Pokud vás možnost stát se členem syndikátu v našem středisku zaujala, neváhejte nás kontaktovat co nejdříve. Tel.: 724238217, janda@lukaracing.cz

Sdílet