/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

V sobotu proběhlo slavnostní zakončení sezony 2019

V sobotu proběhlo v Hotelu Otavarena v Písku slavnostní zakončení velmi úspěšné sezony 2019 tréninkového střediska Luka racing. Letos jsme se takto rozloučili se sezonou již po jedenácté. Večerem již tradičně provázel Martin Cáp.

Martin Cáp během večera zmínil i nejzajímavější statistická data sezony 2019. Celkem naši svěřenci získali 28 vítězství a 92 umístění. Unikátních je 13 vítězství v první a vyšší kategorii z nichž byla tři klasická! Včetně prémií pak získali 12 545 070 Kč. pro své majitele. Nejvíce se na tom opět podíleli zisky z Francie, ale dotaci jsme tentokrát přivezli dokonce ze šesti zemí. Podle počtu vítězství v první kategorii, a podle celkového zisku, jsme byli jasně nejúspěšnější mezi trenéry na rovině v ČR.

V hlavním programu kromě promítání všech letošních úspěchů, vstoupili do Síně slávy Luka racing Ventaron a nový plemeník Wireless. Dalším bodem programu bylo vyhlášení vítěze soutěže Luka racing stars. Letos zvítězila Miroslava Přibylová a nejúspěšnějším koněm v soutěži byl Nagano Gold.

Akce se zúčastnilo okolo osmdesáti lidí a všichni se dobře bavili až do ranních hodin.

Na závěr bychom rádi poděkovali celému týmu Luka racing, všem majitelům koní v našem středisku, a též partnerům GM-electronic, centrumprivesu.cz, Maentiva, trdelnik.com a Equistro.

Sdílet