/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

Webový prodej knihy o Luka Racing zahájen

Kniha „Dostihové sny Václava Luky“, kterou v rámci letošního Evropského poháru žokejů slavnostně pokřtil desetinásobný francouzský šampión Christophe Soumillon, se dostává do internetového prodeje. Zájemci si 228 stránkovou publikaci o historii střediska Luka Racing v Bošovicích mohou objednávat na adrese https://cupto.cz/produkt/luka/

Kniha nadále zůstává také v přímém prodeji za 299 Kč v kavárně závodiště Velká Chuchle při obou zbývajících dostihových dnech letošní sezony 27. října a 9. listopadu.

„Mám radost, že se roční snažení podařilo dotáhnout do zdárného konce. Kniha sice vyšla v omezeném nákladu, ale od začátku jsme ji koncipovali i jako propagaci dostihového sportu,“ řekl Václav Luka.

„Velký čtenářský zájem v uplynulých týdnech nás mile překvapil. Distribuce podobných oborových publikací bývá vždy složitá. Proto jsme vděční vydavateli Maentiva Management, že spustil webový prodej. Kniha díky tomu může doputovat i za čtenáři, kteří se letos na dostihy už nedostanou,“ dodal autor Martin Cáp.

Autorizovaná biografie trenéra Václava Luky mladšího shrnuje prvních deset let existence jednoho z nejúspěšnějších tréninkových center v Česku. Bilancuje nejen první dekádu své značky Luka Racing, ale nechává nahlédnout i za kulisy každodenního života v dostihové stáji. Vrací se ke svým začátkům se strakatou klisnou Bettynou, úspěšným letům v sedle i největším trenérským úspěchům.

Vedle příběhů Nagano Golda, Wirelesse, Donna Hallinga a dalších koňských hvězd nastiňuje na základě svých bohatých zkušeností z Francie, jak funguje dostihová „Liga mistrů“ a kudy vede cesta na slavný Royal Ascot.

„Dostihové sny Václava Luky“ vydala v září společnost Maentiva Management a.s. Na internetové stránce www.cupto.cz nabízí také svou druhou letošní publikaci, „Příběhy lázeňských dostihů“ k 120 letům od otevření závodiště Karlovy Vary – Dvory.

Sdílet