/ Přidal /   Aktuálně 0 comments

V sobotu proběhlo slavnostní zakončení velmi úspěšné sezony 2021

V sobotu proběhlo v Hotelu Otavarena v Písku slavnostní zakončení velmi úspěšné sezony 2021 našeho tréninkového střediska. Loni se bohužel tato akce nemohla konat kvůli covidovým restrikcím, takže jsme se sešli po skoro dvou letech.

Bohužel covid i tak zasáhl do našeho programu, takže se nemohli zúčastnit všichni pozvaní a bohužel ani náš dlouholetý moderátor Martin Cáp. Moderování se tak musel ujmout Vašek Luka. Ten během večera zmínil i nejzajímavější statistická data sezony 2021. Celkem naši svěřenci získali 40 vítězství a 103 umístění. Na počet vítězství to tak byla naše nejúspěšnější sezona v historii.  Unikátních je 10 vítězství v první a vyšší kategorii z nichž byla čtyři klasická! Včetně prémií pak získali naši svěřenci 16 350 843 Kč. pro své majitele. Nejvíce se na tom opět podíleli zisky z Francie, ale dotaci jsme tentokrát přivezli dokonce ze šesti zemí. Podle počtu vítězství v první kategorii, a podle celkového zisku, jsme byli jasně nejúspěšnější mezi trenéry na rovině v ČR. Kromě klasických vítězství jsme též vyhráli například nejprestižnější dostih v Maďarsku Kincsem Díj. Ve Francii jsme získali 19 vítězství čímž jsme překonali vlastní rekord. Celkový zisk ve Francii činil 477 566 euro tedy cca 12 177 933 kč. Ve Francii jsme získali též mnoho cenných vítězství včetně velkého handicapu a maiden dostihů. Těch jsme loni vyhráli šest. Předtím jsme za 10 let získali taková vítězství jen 4, a tolik jich nemají ani všichni další čeští trenéři dohromady za celou historii.

V hlavním programu kromě promítání všech letošních úspěchů, vstoupili do Síně slávy Luka racing Államfö, Rabbit Havana, Rousse, Sweeticon, Troizilet, Kamssio a Donuts Reyor.

Akce se zúčastnilo okolo sedmdesáti lidí a všichni se dobře bavili až do ranních hodin.

Na závěr bychom rádi poděkovali celému týmu Luka racing, všem majitelům koní v našem středisku, a též partnerům GM-electronic, centrumprivesu.cz, Maentiva, Equistro, Manetech a Fitmin.

 

Sdílet